Güncelleme Hizmetleri

Google başta olmak üzere tüm arama motorları, yenilikleri ve web sitelerinin her bakımdan güncel olmasına önem vermektedir. Yani web sitesinin ana hatlarının aynı kalmasının yanında, web sitesi üzerinde yapılabilecek farklı değişiklikler sitenin güncel kalmasına önemli katkılar sunmaktadır. Profesyonel bir şekilde alınacak güncelleme hizmetleri, sıralamalara etki edeceği gibi ziyaretçilerinizin de yeniliği görmesine imkân verirsiniz.

 

Güncelleme Hizmetleri Hangi Alanlarda Yapılabilir?

Bir web sitesinin tüm alanlarında, güncelleştirmeler yapılabilmektedir. Örneğin web tasarımı kısmında değişiklik yapılabileceği gibi, yazılımsal güncellemeler yapmakta mümkündür. Aynı zamanda içerikler kısmında da belirli güncelleştirmeler yapmak, genel anlamda sitenizin daha fazla değer kazanmasına imkân tanıyacaktır.

Web sitesi tasarımı veya yazılımı ayrı ayrı güncellenebileceği gibi, aynı anda güncellenmesinde de hiçbir sakınca yoktur.

 

Profesyonel Güncelleme Hizmetleri Web Sitesine Ne Kazandırır?

Yenilikçi Bir İzlenim Bırakır
Her şeyden önce sitenizi sıklıkla ziyaret eden sadık kitleye, yenilikçi bir izlemin bırakır. Bu sayede ziyaretçileriniz fazla sıkılmadan web sitenizde daha çok gezinerek, hemen çıkma oranı, sitede kalınan ortalama süre ve sayfa görüntülenmesi gibi değerlere önemli katkılar sunarlar. Bu katkı, doğal olarak arama sonuçlarına etki edeceği gibi, arama motorları gözünde web sitenizin daha fazla değer kazanmasını sağlar.Arama Sonuçlarına Etki Eder
Profesyonel bir firmadan alacağınız güncelleme hizmetleri, arama sonuçlarına önemli derecede olumlu katkı sağlayacaktır. Başta Google olmak üzere tüm arama motorları, web sitelerinin güncel olmasından hoşlanırlar. Bu güncellik her ne kadar sadece içerik girişi gibi algılansa da, webmasterların fazla dikkate almadığı ancak oldukça önemli olan yazılım ve web tasarımı güncellemesi de oldukça kritik değere sahiptir.

Google mantığı, yapılan güncelleştirmeleri siteye duyulan ilgi olarak kabul etmekte ve webmasterın insanlara daha iyi bir şeyler sunmak için gayret ettiği şeklinde algılanmakta ve arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer verilmektedir. Google web sitelerinin güncelliğine büyük önem vermekte ve çok sık olmasa da arada sırada yazılım ve tasarım, sıklıkla da içerik güncellemesi yapan web sitelerine ayrıcalık tanımaktadır.

Web Sitesi Daha Kullanışlı Hale Gelir
Bu güncelleştirmeler esnasında uygun gördüğünüz talepler karşılanacağı için, web siteniz daha kullanışlı hale gelecektir. Bu sayede, ziyaretçilerinizde bu kolaylıktan faydalanacak ve web sitenizi daha fazla ziyaret ederek sadık bir ziyaretçi kitlesi elde etmek mümkün olacaktır. Etikon Bilişim ve Yazılım gibi bu hizmeti veren kurumsal kimliğe sahip yerlerden alacağınız Güncelleme Hizmetleri, paranızın karşılığını fazlasıyla alarak web sitelerinizin yükselmesine önemli katkı sağlayacaktır.

Nasıl Başlayabiliriz ?

Etikon Bilişim olarak incelediğiniz hizmet veya başka bir hizmetimiz için genel başlangıçta izlediğimiz adımları aşağıda görebilirsiniz.

Araştırma ve Planlama

Önce sizi dinliyor ve ihtiyacınızı tam olarak öğreniyoruz. Sonrasında ise rakip analizi vb. araştırmalarımızı yapıp, neler yapabileceğimiz durumunu bir rapor haline getiriyoruz.

Konsept & Tasarım

Oluşturduğumuz rapora göre beraber bir konsept belirliyor ve bu konsept çerçevesinde size tasarım sunularımızı yapıyoruz.

Testler & Uygulama

Daha sonrasında ise uygulamamıza ve/veya tasarımımıza başlıyor belirlenen tarihlerde sunum ve proje gerçek yayını öncesi testlerimizi yapıyoruz

Yayın & Mutluluk

Başarılı bir test ve uygulama sürecinin sonunda ise gerçek ortam yayınına ve/veya baskısını gerçekleştiriyoruz. Hepsi bu kadar basit ama etkili bir süreç işte :)