SEO ve Makale Hizmetleri

SEO ve Makale Hizmetleri İle Yükselişe Geçin

SEO ve makale hizmetleri, ister içerik paylaşımı yaptığınız isterseniz e-ticaret yaparak gelir elde ettiğiniz web sitelerinin Google arama sonuçlarında zirveye tırmanmasını sağlayan en önemli ve birbirinin ayrılmazı iki çalışmadır. Bir web sitesi için olmazsa olmazlar arasında yer alan ve en temel unsur olan bu çalışmalarla tüm sayfalarınız doğal arama sonuçlarında daha üst sıralarda gözükerek, daha fazla ziyaretçi almaktadır.

 

SEO Nedir?

SEO ve makale hizmetleri ile yükselişe geçin başlıklı bu yazımızda, özellikle yeni başlayanlar ve web sitesi bulunmasına rağmen SEO hakkında bilgi sahibi olmayanları kısaca aydınlatalım.

İçeriği ne olursa olsun web sitelerinin ziyaretçilerin doğal aramalarında Google arama sonuçlarında çok daha üst sıralarda, hatta ilk sayfalarda çıkmasını sağlamak için yapılan çalışmalar bütünüdür diyerek, SEO nedir? Sorusunu cevaplandırabiliriz.

Bu çalışmaların SEO uyumlu makaleler ile doğrudan ve önemli bir bağlantısı olduğu gibi, 100’ün üzerinde farklı unsurların bir araya getirilerek yapıldığı detaylı bir çalışmadır. Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan Etikon Bilişim Yazılım LTD gibi bu konuda kendini ispat etmiş şirketlerden alacağınız Profesyonel SEO ve makale hizmetleri, önlenemez yükselişiniz için mutlak bir başarı getirecektir. İşinde profesyonel olmayan kişi ya da firmalardan alacağınız bu hizmet ise, web sitenizin arama sonuçlarında gerilemesine ve hatta tamamen kaybolmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle web siteleri için hayati öneme sahip bu çalışmaların, profesyonel bir şekilde hizmet veren firmalardan alınması oldukça önemlidir.

 

SEO Uyumlu Makale Hizmetleri

SEO uyumlu makale hizmetleri ise, SEO çalışması yaptırın ya da yaptırmayın kesinlikle bir web sitesinde olması gerekenler arasındadır. Kopya içeriklere rağbet etmeyen Google, SEO uyumlu ve özgün bir şekilde yazılmış içeriklere büyük önem vermektedir.

Web sitenizin ciddi anlamda ve uzun vadede üst sıralarda yer almasını istiyorsanız, kesinlikle SEO uyumlu makalelere ihtiyacınız olacaktır. Ki içerik olmayan, olsa da yeteri kadar özgün içerik bulunmayan bir web sitesi, beklentilerinizi kesinlikle karşılamayacaktır. SEO çalışmalarının en önemli parçası olan ve Google tarafından bir web sitesi için yine en önemli kriter olarak kabul edilen özgün ve SEO uyumlu makaleler, web sitesinin yükselmesinde ve Google gözündeki değerinin artmasında ciddi bir öneme sahiptir.

Bu nedenle web sitenizde istediğiniz başarıya ulaşmak için, kesinlikle kurumsal hizmet veren SEO ve makale hizmetleri veren firmalarla çalışmanız gerekmektedir.

Nasıl Başlayabiliriz ?

Etikon Bilişim olarak incelediğiniz hizmet veya başka bir hizmetimiz için genel başlangıçta izlediğimiz adımları aşağıda görebilirsiniz.

Araştırma ve Planlama

Önce sizi dinliyor ve ihtiyacınızı tam olarak öğreniyoruz. Sonrasında ise rakip analizi vb. araştırmalarımızı yapıp, neler yapabileceğimiz durumunu bir rapor haline getiriyoruz.

Konsept & Tasarım

Oluşturduğumuz rapora göre beraber bir konsept belirliyor ve bu konsept çerçevesinde size tasarım sunularımızı yapıyoruz.

Testler & Uygulama

Daha sonrasında ise uygulamamıza ve/veya tasarımımıza başlıyor belirlenen tarihlerde sunum ve proje gerçek yayını öncesi testlerimizi yapıyoruz

Yayın & Mutluluk

Başarılı bir test ve uygulama sürecinin sonunda ise gerçek ortam yayınına ve/veya baskısını gerçekleştiriyoruz. Hepsi bu kadar basit ama etkili bir süreç işte :)